Обмін та повернення

Обмін та повернення товару

Почему обычно косметика не подлежит возврату в магазин?
В Украине на возврат товара (косметики) существуют законодательные ограничения. На основании Закона о Защите прав потребителей и Постановлению Кабинета Министров Украины № 172 от 19.03.1994 г. (дополнение №3 — перечень товаров) вся парфюмерно-косметическая продукция входит в перечень товаров надлежащего качества, которые не подлежат возврату (обмену) в магазин.

Відкривайте і перевіряйте вміст та зовнішній вигляд посилки у відділенні перевізника.
У разі виявлення слідів розкриття упаковки, псування її, що ставить під сумнів цілісність і збереження товару, необхідно заявити про це на відділенні та оформити повернення, без прийняття товару.
Ми оформляємо 100% страховку вантажу та перевізник несе 100% відповідальності за цілісність товару.
Дякую за розуміння.

У разі, якщо товар отримано неналежну якість

Заміну такого товару на якісне, Повернення коштів за неякісний товар, Обмін та повернення неякісного товару можливі за наявності оригіналу товарного чека (витратної накладної) якщо вас не влаштовуе замовлення, вы маете можливість не забирати с компанії перевізника, воно буде повернуто до нас, за наш рахунок. Якщо Ви отримали від нашого інтернет-магазину неякісний товар, зверніться, будь ласка, до менеджера (тел. (098) 104-123-2; email: dermastir@derma-st.com.ua), і він допоможе Вам з обміном чи поверненням.